Superdivisie: ook Villette Charleroi kan Sokah niet stoppen

Sokah behoudt ook na de twaalfde speeldag in Superdivisie het maximum van de punten. Villette Charleroi kon Sokah zondag niets in de weg leggen, het verloor met 5-1.
Pär Gerell won makkelijk van Clement Chobeau en Louis Laffineur, Benjamin Brossier haalde met 3-0 van zowel Louca Di Caro als Laffineur en Quentin Robinot gaf geen set prijs tegen Di Caro, maar nam lichtgeblesseerd geen risico tegen Chobeau en speelde zijn laatste duel niet meer.
In de rangschikking heeft Sokah nu vijf punten voorsprong op Castellinoise en zes op Diest, dat wél nog een wedstrijd te goed heeft.
Op vrijdag 18 april trekt Sokah naar Castellinoise, op zondag 18 mei (17.30) volgt de slotmatch van het seizoen, thuis tegen Diest.
X

Right Click

No right click